ARSMEDIS – wyróżnia nas holistyczne podejście do leczenia.

Centrum Medyczne ArsMedis to wielospecjalistyczna, nowoczesna placówka medyczna, która zapewnia kompleksową opiekę medyczną pacjentom. Nasz ośrodek jest jedynym ośrodkiem referencyjnym i szkoleniowym BARD leczenia przepuklin brzusznych i pachwinowych w województwie dolnośląskim.

Ponadto szczycimy się wysokimi efektami leczenia bólu różnymi metodami:

  • Osteopatia
  • Metoda TMH
  • Terapia Tkanek Miękkich
  • Terapia Dysfunkcji Powięziowych
  • Sucha igłoterapia

Skutecznie stosujemy techniki osteopatyczne „budząc” wewnętrznego lekarza, który ostatecznie przywraca zdrowie pacjentowi w naturalny sposób. Promujemy holistyczną koncepcję profilaktyki i promocji zdrowia. Dlatego aktywnie zachęcamy naszych pacjentów do wzięcia odpowiedzialności za swoje zdrowie.

Poznaj nasz zespółZobacz galerięNasi partnerzyMedia o nas
kardiolog

Motto Arsmedis:

„Zadowolenie pacjenta, który po zakończeniu leczenia ma czuć, że podjął najlepszą decyzję wybierając naszą klinikę. Wierzymy, że skuteczny przebieg terapii opiera się nie tylko na wiedzy i kompetencji, ale także na zaufaniu, empatii i wzajemnym szacunku.”

ARSMEDIS – Twoje zdrowie w dobrych rękach!

Wyróżnia nas holistyczne podejście do leczenia. Jesteśmy z tego dumni.
 

ZESPÓŁ

Nasza kadra to ludzie pozytywni, pełni energii i nastawieni na sukces w leczeniu, dlatego z naszą pomocą niemożliwe stanie się możliwe. Zatrudniamy lekarzy specjalistów z ponad przeciętnymi kompetencjami zawodowymi oraz komunikacyjnymi, którzy zdobywali doświadczenie w wiodących klinikach europejskich.
Poznaj nasz zespół

HOLISTYKA

Kompleksowo podchodzimy do całego procesu leczenia, wykorzystujemy osiągnięcia medycyny holistycznej (osteopatia), aby przyspieszyć i utrwalić pozytywne efekty. Bardzo ważne są dla nas również relacje z pacjentem. Wierzymy, że skuteczny przebieg terapii opiera się nie tylko na wiedzy i kompetencji, ale także na zaufaniu, empatii i wzajemnym szacunku.
Sprawdź naszą ofertę

SPRZĘT MEDYCZNY

Arsmedis dysponuje najnowszym technologicznie sprzętem,co gwarantuje dostęp do kompleksowej diagnostyki, jak również zabiegów wykonanych na najwyższym poziomie. W naszej klinice znajdują się specjalistyczne gabinety, nowoczesna sala operacyjna, sala wybudzeń, sale pooperacyjne, zapewniamy bowiem całodobową opiekę hospitalizacyjną.
Zobacz galerię