Specjalizuje się w rehabilitacji medycznej, medycynie sportowej, reumatologii a także w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Od kilku lat zajmuje się również osteopatią.

Specjalizuje się w zabiegach żylaków kończyn dolnych najnowocześniejszą na świecie metodą laserową EVLT (endovenous laser treatment), wykonuje USG dopplerowskie żył kończyn dolnych.

Jest lekarzem kardiologiem z Wrocławia, który zbada, wykona potrzebne badania kardiologiczne, zdiagnozuje ewentualne problemy oraz udzieli obszernych informacji.

Specjalizuje się w zabiegach przepuklin pachwinowych, wykonywanych laparoskopowymi metodami TAPP i TEP oraz od kilkunastu lat metodą Lichtensteina siatkami firmy Bard i Covidien.

Specjalizuje się w endoprotezoplastyce stawu biodrowego, leczeniu niestabilności stawów kolanowego, barkowego oraz łokciowego; rekonstrukcjach metodą artroskopową.

Doświadczenie zdobywa, pracując w Oddziale Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Klinicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu.

Specjalizuje się w zabiegach operacyjnych z zakresu urazów narządu ruchu tj. zespolenia złamań przy pomocy płytek LCP, gwoździ śródszpikowych ryglowanych, stabilizatorów zewnętrznych.

Ukończył specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.

Lekarz chorób zakaźnych, internista.

To specjalista neurolog z bogatym doświadczeniem klinicznym zdobytym zarówno w placówkach szpitalnych, jak i w lecznictwie ambulatoryjnym na oddziale rehabilitacji poudarowej.