Dr n. med. Aleksander Knigavko

Urolog, androlog

dr n. med. Oleksandr Knigavko jest specjalistą z zakresu urologii i andrologii, wieloletnim pracownikiem oddziału Urologii, Nefrologii i Andrologii Uniwersytetu Medycznego w Charkowie. Pan Doktor jest członkiem Europejskiego, Azjatyckiego i Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego i Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Seksualnej.

Dr Knigavko jest wybitnym specjalistą z zakresu chirurgii andrologicznej – chirurgii funkcjonalnej i plastycznej penisa, specjalistą od powiększania i plastyki penisa metodą chirurgiczną (ligamentotomia penisa) oraz metodami niechirurgicznymi powiększania prącia.

W zabiegach powiększania penisa wykorzystuje także hydrauliczne implanty prącia oraz implanty silikonowe. Oprócz tego zajmuje się wazektomią, czyli metodą antykoncepcji mężczyzn, której celem jest wywołanie niepłodności.

Dr Knigavko Aleksander pacjentów konsultuje i operuje w Klinice Arsmedis we Wrocławiu. Zabiegi powiększania penisa wykonuje także w klinikach w Turcji oraz w Kalifornii w USA.

Stosuje unikalne metody poprawy funkcjonowania narządów płciowych u mężczyzn korzystając z osocza bogatopłytkowgo PRP poprawia jakość erekcji u pacjentów z problemem wzwodu. Zabieg ten nosi nazwę P – SHOT. W Klinice ArsMedis we Wrocławiu Doktor wykonuje również zabieg B – SHOT, czyli ostrzyknięcie penisa toksyną botulinową w celu relaksacji mięśni, a tym samym wydłużenia prącia. Aby poprawić kondycję i jakość wzwodu u pacjenta wykorzystuje również biostymulatory, a dokładnie kwas polimlekowy. Dzięki temu zabiegowi zwiększa się delikatnie wielkość (objętość) członka oraz poprawia się sztywność narządu.

https://www.youtube.com/watch?v=Y_AKiCednXY