Dr n. med. Krzysztof Ciechan

Specjalista w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Jest absolwentem Wrocławskiej Akademii Medycznej, którą ukończył w 2003 r. Specjalizację z zakresu ortopedii uzyskał w 2012 roku w Szpitalu im. Marciniaka we Wrocławiu. W roku 2011 obronił pracę doktorską w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.
Od ponad 15 lat jest związany z problematyką chirurgii urazowo – ortopedycznej. Swoje doświadczenie zawodowe doktor Ciechan zdobył, pracując w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. T. Marciniaka we Wrocławiu oraz w kilku prywatnych klinikach w Londynie i innych miastach Wielkiej Brytanii, m.in. w Aspen Highgate Hospital, Nuffield Harrogate Hospital, Maclesfield Hospital oraz Bupa Leeds Hospital. Międzynarodowe doświadczenie wzbogacił ostatnio rocznym kontraktem w państwowym szpitalu (NHS) w Queen Alexandra Hospital w Portsmouth w Oddziale Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ortopedycznej, również w Wielkiej Brytanii.

Aktualnie dr Krzysztof Ciechan pracuje na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala MSWiA przy ul. Ołbińskiej we Wrocławiu. Konsultacje swoich pacjentów przeprowadza również w Klinice ARSMEDIS. Priorytetem Doktora jest przywrócenie Pacjentowi sprawności ruchowej, uzyskanie satysfakcjonującej ulgi w bólu oraz zapewnienie bezpiecznego powrotu do pełnej aktywności fizycznej. Ze szczególną pasją zajmuje się problematyką kolan i dysfunkcji stawu kolanowego. W Klinice konsultuje w poradni specjalistycznej oraz operuje Pacjentów na bloku operacyjnym. W trybie chirurgii jednego dnia Doktor zajmuje się artroskopią stawu kolanowego z rekonstrukcją więzadła krzyżowego przedniego (ACL), artroskopią kolana z szyciem łąkotek bocznej (ML) i przyśrodkowej (MM), Korekcją palucha koślawego, palce strzelające, zespół cieśni nadgarstka.

Krzysztof Ciechan - ZnanyLekarz.pl