Specjalizuje się w rehabilitacji medycznej, medycynie sportowej, reumatologii a także w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Od kilku lat zajmuje się również osteopatią.

Czytaj więcej

Specjalizuje się w zabiegach żylaków kończyn dolnych najnowocześniejszą na świecie metodą laserową EVLT (endovenous laser treatment), wykonuje USG dopplerowskie żył kończyn dolnych.

Czytaj więcej

Jest lekarzem kardiologiem z Wrocławia, który zbada, wykona potrzebne badania kardiologiczne, zdiagnozuje ewentualne problemy oraz udzieli obszernych informacji.

Czytaj więcej

Specjalizuje się w zabiegach przepuklin pachwinowych, wykonywanych laparoskopowymi metodami TAPP i TEP oraz od kilkunastu lat metodą Lichtensteina siatkami firmy Bard i Covidien.

Czytaj więcej

Specjalizuje się w endoprotezoplastyce stawu biodrowego, leczeniu niestabilności stawów kolanowego, barkowego oraz łokciowego; rekonstrukcjach metodą artroskopową.

Czytaj więcej

Doświadczenie zdobywa, pracując w Oddziale Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Klinicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu.

Czytaj więcej

Specjalizuje się w zabiegach operacyjnych z zakresu urazów narządu ruchu tj. zespolenia złamań przy pomocy płytek LCP, gwoździ śródszpikowych ryglowanych, stabilizatorów zewnętrznych.

Czytaj więcej

Ukończył specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Jego specjalnością są zabiegi artroskopowe, w tym zabiegi rekonstrukcyjne.

Czytaj więcej

Lekarz chorób zakaźnych, internista.

Czytaj więcej

To specjalista neurolog z bogatym doświadczeniem klinicznym zdobytym zarówno w placówkach szpitalnych, jak i w lecznictwie ambulatoryjnym na oddziale rehabilitacji poudarowej.

Czytaj więcej

Będąc członkiem PTU, nadal pogłębia swoje umiejętności ultrasonografisty, uczestnicząc w warsztatach i kursach usg oraz zjazdach z udziałem polskich i zagranicznych specjalistów ultrasonografii.

Czytaj więcej

Specjalizuje się w operacjach cieśni nadgarstka oraz artroskopii kolana.

Czytaj więcej

Ortopeda z bogatym doświadczeniem.

Czytaj więcej

Chirurgia ogólna i naczyniowa.

Czytaj więcej

To specjalista chorób wewnętrznych, hipertensjolog z wieloletnią praktyką na Oddziale Chorób Wewnętrznych, posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

Czytaj więcej

Jest absolwentką wrocławskiej Akademii Medycznej. Od ponad 20 lat pracuje na Oddziale Neurologii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Czytaj więcej

To ordynator Oddziału Wewnętrznego w Strzelińskim Centrum Medycznym z wieloletnią praktyką na oddziałach chorób wewnętrznych.

Czytaj więcej
lek. med. Marzanna Bernat-Josypenko

Specjalista pulmonolog.

lek. med. Feliks Błaszczyk

Specjalista onkolog.